سبدهای پیشنهادی بورس شخصی

مقایسه عملکرد سبد بنیادی بورس شخصی با شاخص کل از ابتدای سال 1400 تا امروز

0 %
سبد پیشنهادی بورس شخصی
0 %
شاخص کل
جهت آشنایی بیشتر با سبد ها می توانید سبد نمونه که مربوط به مدتی قبل می باشد از طریق لینک زیر دریافت نمایید.

نکاتی مهم در رابطه با سبد این دوره

سبد این دوره شامل موارد زیر می باشد :

1. سبد پیشنهادی شامل ترکیبی مدیریت شده جهت کاهش ریسک از 6 نماد از ارزنده ترین های بازار و صنعت خود از دید تحلیل بنیادی و ارزندگی است که نسبت P/E تحلیلی آینده نگر و همچنین علت معرفی و دیدگاه تکنیکال برای آنها نیز ارائه شده است .

2.تحلیل شاخص کل و روند بازار با پیشنهاد ورود یا خروج افراد با دیدگاهای مختلف زمانی به بازار سهام

3.تحلیل  روند قیمتی دلار ، طلا ، سکه . و بهترین نواحی خروج یا ورود از آنها .

4.معرفی تکسهم های رشدی برای افراد ریسکپذیر و حرفه ای تر.

5. معرفی یک نماد جهت سرمایه گذاری بلند مدت برای خود یا فرزندان با ذکر دلیل معرفی .

6.جدول نمادهای ارزنده بازار که چکیده تحلیل بیش از 500 نماد بورسی و معرفی نمادهای ارزنده تر آنها به همراه ارائه نسبت P/E تحلیلی .

7.معرفی ترکیب بهترین صندوق های طلای بورسی جهت سرمایه گذاری روی طلا .

8. معرفی موقعیت های مناسب بازار کریپتو جهت ترید یا هولد کردن.

رویکرد سبد این دوره افزایش بازده به وسیله شناسایی ارزنده ترین شرکتها در کنار پیشبینی گزارشات آتی آنهاست. بازار در شرایطی قرار گرفته که در کنار نمادهایی با شرایط خوب ، نمادهای دیگری با شرایط نه چندان مناسب وجود دارد که البته امکان تفکیک آن برای افراد حرفه ای و تیم های تحلیلی فراهم است . با توجه به گزارشات ماهانه و فصلی شرکتها و بررسی موشکافانه آنها و دنبال کردن فروش شرکتها و همچنین بررسی پارامترهای داخلی و جهانی و اثر آنها ، بهترین نماد ها از نظر ارزندگی و چشم انداز در سبد این دوره خدمت عزیزان معرفی شده است. بهترین استراتژی در هر زمان و هر شرایط ایجاد ترکیبی از ارزنده ترین نمادها(کمترین P/E آینده نگر) در هر صنعت است چرا که همواره شاهد آن بودیم که در اصلاح بازار نمادهای ارزنده تر بازدهی بهتری نسبت به شاخص دارند و همچنین در صورت ادامه روند صعودی بازدهی بیشتری را نسبت به بازار خواهند داشت.در سبد این دوره نمادهایی که از موضوع تجدید ارزیابی منتفع می شوند و از دید بنیادی شرایط مطلوبی دارند ، در قسمت تکسهم ها معرفی شده اند . همچنین نقطه مقاومتی شاخص کل و رفتار با آن مشخص شده است که سرمایه گذاران میتوانند استفاده کنند .
قیمت:650،000 تومان